Comentarii:


Anca Dornescu Povestea asta a picat la fix: eu si sotul meu ne chinuim de ceva vreme si aceasta ar putea fi solutia.
Raspunde · Imi place · la 1:22pm
Anda S. Mersi pentru informatie - am inceput si eu acum 3 saptamani. Am primit 2 fluturasi de plata cu cate 1000 $ fiecare- super misto!
Raspunde · Imi place · la 1:30pm
Stefan Ioan Ma intreb daca sa comand...pare promitator din ceea ce am citit.
Raspunde · Imi place · la 1:44pm
Mihaela Marin Stefane, eu folosesc programul de 4 saptamani si merge foarte bine! Livrarea a fost gratis, l-am primit in cateva zile, am citit brosura si deja am castigat bani! Dupa prima saptamana am primit 1100 $ si in fiecare saptamana sunt si mai multi bani! Incredibil, sotul meu inca nu poate sa creada!
Raspunde · Imi place · la 1:50pm
Mihai Munteanu E pe bune!!! Am incercat mai demult iSalary America dar m-au suspendat dupa 2 saptamani deoarece eram din Romania. Faceam cam 2 mii pe saptamana, dar asta era acum 3 ani. Ma bucur enorm ca acum este disponibil si pentru tara noastra
Raspunde · Imi place · la 2:23pm
Laura J. Super idee si cred ca ma va ajuta. Nu sunt cea mai tare la folosit calculatorul, dar pot sa postez linkuri!!! :
Raspunde · Imi place · la 2:38pm
Adrian Catrinoiu O chestie importanta despre programul asta. Functioneaza, dar trebuie sa stii macar putin sa folosesti un calculator. Daca deja ai idee cum sa citesti emailul etc... atunci este in regula.
Raspunde · Imi place · la 2:50pm
Dan Andrei Am primit prima transa de bani , 1,500 $! Ce tareeeee! :-)
Raspunde · Imi place · la 3:45pm
Andreea Calin Si eu!! Imi place ca pot sa fac bani fara sa ies din casa!
Raspunde · Imi place · la 4:24pm
Maria Stefan Nu am lucrat niciodata de acasa si eram oarecum ingrijorata cand am comandat ,dar acum, ca am primit prima plata, stiu ca am facut un lucru bun.
Raspunde · Imi place · la 4:50pm
Andreea Calin Stie cineva daca ai nevoie de programe speciale sau un anumit tip de computer ca sa functioneze?
Raspunde · Imi place · la 5:05pm
Maria Stefan Hey Andreea, raspunsul este Nu. Orice calculator merge. Eu folosesc un laptop vechi si merge super. Oricum un calculator iti trebuie.
Raspunde · Imi place · la 5:23pm
Eliza L. Imi uram seful, dar suportam caci din cauza recesiunii era foarte greu sa gasesc altceva de lucru. Insa am vazut reclama la iSalary pe Facebook si din prima saptamana am castigat mai mult decat faceam la servici. Asa ca mi-am dat demisia si acum sunt propriul meu sef. Este incredibil!!!!
Raspunde · Imi place · la 5:51pm
Maria Neagu Chestia asta m-a motivat. Wow! :D
Raspunde · Imi place · la 6:11pm
Clara Spataru E cineva de aici din Iasi? Vreau sa vorbim despre o posibila asociere
Raspunde · Imi place · la 6:37pm
Eliza L. Eu am lucrat ca menajera in Suedia pana in vara aceasta, sefa mea era foarte bogata datorita iSalary Sweden. Ma bucur ca i-am descoperit secretul acolo
Raspunde · Imi place · la 6:49pm
Mircea Turcu Eu va zic sa va apucati de munca grea si sa lasati prostiile de acest gen! NU este posibil sa castigi bani de acasa, credeti-ma pe cuvant doearece am incercat mai multe gen AdSense, marketingul afiliat 2parale, BUX si altele de acest gen!
Raspunde · Imi place · la 7:13pm
Daniel N. prietene vreau sa iti spun ca te inseli grav! si eu am avut oarece indoieli de iSalary dar dupa ce l-am studiat atent m-am convins ca nu este ca celelalte chestii de facut bani de pe net. cauta mai atent pe net si gasesti o multime de oameni care sa iti confirme acest lucru!
Raspunde · Imi place · la 7:28pm
Alina Ionescu Mircea, este posibil sa castigi atati bani, asta iti spun pe propria experienta placuta cu iSalary. Este posibil deoarece esti platit ca in occident, iar avantajul e ca muncesti acasa.
Raspunde · Imi place · la 7:40pm
Maria Gheorghe Cu siguranta imi voi putea cumpara un X5 - masina visurilor mele. M-am saturat sa fiu sfidata la trecerea de pietoni de tiganii din masini de lux nemuncite!!
Raspunde · Imi place · la 7:57pm
Nicu Sasu Hai ca asta a fost buna :))
Raspunde · Imi place · at 8:37pm
Daniel N. Dupa ce am citit toate comentariile am comandat pachetul si de-abia astept sa ajunga.
Raspunde · Imi place · la 8:43pm